istanbul kumaş alınır.kumaş alanlar.parti kumaş alınır.parti kumaş alanlar.top kumaş alınır.top kumaş alanlar.parça kumaş alınır.parça kumaş alanlar.kumaş alınır.kumaş alım satımı yapılır.kumaş alan firmalar.Stok kumaş alanlar.İstanbul kumaş alanlar.İstanbul kumaş alımı yapanlar.İstanbul kumaş alınır satılır.İstanbul parça kumaş alanlar.Penye kumaş alınır.penye kumaş alanlar.Dokuma kumaş alınır.Dokuma kumaş alanlar.Kumaş alan teksil firmaları.Şifon kumaş alınır.şifon kumaş alanlar.Merter kumaş alanlar.şişli kumaş alanlar. Parti kumaş alanlar.parti kumaş alınır.0 535 7186113,İstanbul kumaş alınır.kumaş alanlar,top kumaş alınır.stok kumaş alanlar.Dokuma kumaş alanlar.Örme kumaş alanlar.Penye kumaş alınır.Astar alanlar.merter kumaş alanlar.Şişli kumaş alanlar.İstanbul kumaş alanlar.Kumaş alan firmalar.Kumaş alımı yapanlar,top kumaş alımı yapılır.Top kumaş alanlar.Nakit kumaş alınır.stok kumaş alınır.Kumaş alnır satılır..Kumaş alım satımı yapılır..Süprem,ribana,interlok kumaş alanlar.Polar,peluş top kumaş alınır.poliviskon kumaş alanlar.Krep kumaş alınır.şifon top kumaş alınır.şifon kumaş alanlar.Multi şifon,krep şifon kumaş alınır.kobe krep kumaş alanlar.Karışık top kumaş alınır.karışık top kumaş alanlar.Tül alınır,dantel kumaş alınır.Hayal tül kumaş alanlar.Abiyelik kumaş alanlar.Kasandra krep kumaş alanlar.Velboa kumaş alanlar.gömleklik top kumş alınır.gömleklik top kumaş alanlar.
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Parti kumaş alınır |05388749162 kumaş alım satımı

PARTİ KUMAŞ ALINIR ; 05388749162|TOP KUMAŞ ALINIR

Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Anasayfa


     Parti tela | 05388749162 | Parti tela alınır satılır | Parti tela alım satımı

   
Üretici : Yağmur tekstil
Fiyat : 15 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Parti tela, parti tela alınır, parti tela alanlar, parti şifon,kağıt tela,raşel tela,kıl tela alınır, parti gömlek telası, parti snt tela , telacı
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Parti Tela, Stok tela, Parti kumaş alanlar - Yağmur tekstil, parti tela alınır, parti tela alım satımı,top tela alınır,snt tela,raşel tela,bez tela,kıl tela alınır. Stok Kumaş Spot Kumaş

Tela alan,spot tela alanlar,parti tela alan,yapışkanlı tela ,parti fiber kumaş alan,stok fiber kumaş alanlar,polyester ip alan,pamuk ip alan,stok pamuk ipli tela ,spot tela ,parti tela ,parti gabardin,parti ip,parti interlok,parti ribana,stok ribana,spot ribana,parti jarse,ham jarse,parti payetli kumaş,parti pullu kumaş, pamuk, batik, keten, ipek, yün, rami, naylon, polyester, akrilik, modakrilik, spandeks, metalik, vinyon, rayon, liyosel, asetat, triasetat, kaşmir, alpaka,tiftik,kamuflaj kumaş alan,parti kamuflaj kumaş,stok kamuflaj kumaş,parti sandy kumaş
Kumaş içeriği ile kastedilen nedir? Kumaş içeriği liflerden oluşur. Öncelikle bir lif ile ne kastediliyor? Bir elyaf, tüm kumaşlarda en küçük birimdir, tek bir iplik, bir kumaşın üretileceği bir iplik haline getirilmeden önce belirli bir uzunluğa sahiptir.

 parti tela


Stok Kumaş Spot Kumaş Parti Kumaş Parça kumaş Alan Kumaş Parçası Alan
Stok Kumaş Spot Kumaş Parti Kumaş Parça kumaş Alan Kumaş Parçası Alan
İki tip temel kumaş lifi içeriği vardır. Doğal elyaf kumaşlar ve imal edilmiş elyaf kumaşlar vardır. Her biri hakkında ne söylenebilir?

Doğal Elyaf Kumaşlar

Spot Tela. Bu kumaşlar doğada yetişen malzemelerden yapılmıştır. Bu liflerin iki kategorisi vardır, bunlar selülozdur, yani bitkilerden gelirler ve protein lifleri adı verilen hayvansal bazlı lifler. Selüloz veya bitkisel bazlı lifler arasında şunlar bulunur: pamuk, keten, bambu, jüt, sisal, rami, ipek ve yün. Hayvansal bazlı lifler şunları içerir: kaşmir, alpaka ve tiftik.

Doğal liflerden yapılan bazı kumaşlar şunlardır: pamuk, batik, keten, ipek, yün, rami, çamur bezi, pamuk, Tay pamuk, mendil keten, kenevir, bambu, tiftik, kaşmir ve alpaka, sadece birkaç isim .

Üretilen veya Üretilen Fiber Kumaşlar

Stok Kumaş. Bu kumaşların bazıları bitkisel bazlı liflerden yapılır ve rayon, liyosel, asetat, triasetat, mısır ve bambu içerir. Diğerleri petrol, doğal gaz, kömür, alkol ve kireçtaşından yapılır. Bunlar arasında naylon, polyester, akrilik, modakrilik, spandeks, metalik, vinyon ve olefin gibi sentetikler bulunur.

Tela alan,spot tela alanlar,parti tela alan,fiber kumaş,parti fiber kumaş alan,stok fiber kumaş alanlar,polyester ip alan,pamuk ip alan,stok pamuk ip,spot iplik,parti şifon,parti gabardin,parti ip,parti interlok,parti ribana,stok ribana,spot ribana,parti jarse,ham jarse,parti payetli kumaş,parti pullu kumaş, pamuk, batik, keten, ipek, yün, rami, naylon, polyester, akrilik, modakrilik, spandeks, metalik, vinyon, rayon, liyosel, asetat, triasetat, kaşmir, alpaka,tiftik,kamuflaj kumaş alan,parti kamuflaj kumaş,stok kamuflaj kumaş,parti sandy kumaş
kamuflaj kumaş parti ip alan parti tela alan parti kot alan hazır giyim alan parti hazır giyim stok hazır giyim kumaş parçası alan parça kot kumaş alan ucuz kumaş kadife kumaş alan gömlek kumaşı
Lif içeriğinin bilinmesi bir kumaşın nasıl satın alınacağını ve kullanılacağını planlamaya yardımcı olur. Bir kumaşın nasıl davrandığı, kumaş özellikleri, kumaş alan nasıl hazırlanacağı, giysinin nasıl hazırlanacağı, giysinin nasıl dikileceği, kumaşın nasıl biteceğinin ve giysinin nasıl bastırılacağı ve nasıl bakım yapılacağı hakkında bir şeyler bilmek faydalı olacaktır. Giysi ömrünü korumak ve uzatmak için giysi.

Spot tela . Kumaş İçeriğini Belirleme

Parti Kumaş Alanlar. Giderek daha fazla kumaş, elyafın bir kombinasyonu olduğu için, bir kumaşın içeriğinin saptanması, yanma testi denilen tarafından belirlenebilir. Bir yanma testi yapmak için,polyester kumaş alan küçük bir parça koparılmalı, bir çift parti tela alan tutturulmalı ve iyi havalandırılmış bir alanda bir yanma maçına veya çakma maruz bırakılmalıdır. Bazı karakteristik sonuçlar:

Pamuk çabuk yanar, sarı bir alev üretir, alev çıkarıldıktan sonra yanmaya devam eder, yumuşak bir gri kül bırakır ve kağıt yakar gibi kokar.

Polyester kumaş yavaş yakar, siyah bir duman çıkarır, kalıntı sert bir siyah boncuktur ve bu kumaşın kokusu yoktur.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret95082
Duyurular
Linkler