istanbul kumaş alınır.kumaş alanlar.parti kumaş alınır.parti kumaş alanlar.top kumaş alınır.top kumaş alanlar.parça kumaş alınır.parça kumaş alanlar.kumaş alınır.kumaş alım satımı yapılır.kumaş alan firmalar.Stok kumaş alanlar.İstanbul kumaş alanlar.İstanbul kumaş alımı yapanlar.İstanbul kumaş alınır satılır.İstanbul parça kumaş alanlar.Penye kumaş alınır.penye kumaş alanlar.Dokuma kumaş alınır.Dokuma kumaş alanlar.Kumaş alan teksil firmaları.Şifon kumaş alınır.şifon kumaş alanlar.Merter kumaş alanlar.şişli kumaş alanlar. Parti kumaş alanlar.parti kumaş alınır.0 535 7186113,İstanbul kumaş alınır.kumaş alanlar,top kumaş alınır.stok kumaş alanlar.Dokuma kumaş alanlar.Örme kumaş alanlar.Penye kumaş alınır.Astar alanlar.merter kumaş alanlar.Şişli kumaş alanlar.İstanbul kumaş alanlar.Kumaş alan firmalar.Kumaş alımı yapanlar,top kumaş alımı yapılır.Top kumaş alanlar.Nakit kumaş alınır.stok kumaş alınır.Kumaş alnır satılır..Kumaş alım satımı yapılır..Süprem,ribana,interlok kumaş alanlar.Polar,peluş top kumaş alınır.poliviskon kumaş alanlar.Krep kumaş alınır.şifon top kumaş alınır.şifon kumaş alanlar.Multi şifon,krep şifon kumaş alınır.kobe krep kumaş alanlar.Karışık top kumaş alınır.karışık top kumaş alanlar.Tül alınır,dantel kumaş alınır.Hayal tül kumaş alanlar.Abiyelik kumaş alanlar.Kasandra krep kumaş alanlar.Velboa kumaş alanlar.gömleklik top kumş alınır.gömleklik top kumaş alanlar.
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Parti kumaş alınır |05388749162 kumaş alım satımı

PARTİ KUMAŞ ALINIR ; 05388749162|TOP KUMAŞ ALINIR

Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Anasayfa


     Yağmurluk kumaş alınır | 05388749162 | Yağmurluk kumaş alanlar | Yağmurluk kumaş alım satımı

   
Ürün Özellikleri
Yağmurluk kumaş alanlar, yağmurluk kumaş alınır, yağmurluk kumaş alan yerler, yağmurluk su geçirmez kumaş alanlar,yağmurluk kumaş alım satımı,kumaşı
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

YAĞMURLUK KUMAŞ ALANLAR OLARAK İSTANBUL,PARTİ KUMAŞ ALANLAR -YAĞMUR   TEKSTİL OLARAK HERTÜRLÜ YAĞMURLUK KUMAŞ ALAN TEKSTİL FİRMASIYIZ 05388749162
YAĞMURLUK KUMAŞ ALANLAR

Yağmurluk kumaşı alınır, yağmurluk kumaş alım satımı, yağmurluk kumaş alan kumaşçılar, yağmurluk kumaş çeşitleri, yağmurluk top kumaş alınır.Stok fazşası yağmurluk kumaş alınır.Yağmurluk Oxford kumaş alınır, yağmurluk Polyester kumaş alınır,yağmurluk  sotina kumaş alınır,yağmurluk  Tafetta kumaş alınır,ve daha birçok çeşitleriyle Mont Yağmurluk Kumaşlar alım satım ve ticareti..

 yağmurluk kumaş alınır, yağmurluk kumaş alım satımı

Yağmurluk kumaş nedir?

Su geçirmez kumaşlar nelerdir?

Yağmurluk kumaşı nasıl olmalı?

Nefes alabilen kumaş nedir?

Teknik tekstil alanında 2 ve 3 katlı teknolojik su geçirmez, rüzgar geçirmez, nefes alabilen, yüksek sürtünme direncine sahip ateşe ve yanmaya dayanıklı kumaşlar konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

yağmurluk kumaş alınır, yağmurluk kumaş alım satımı, yağmurluk kumaş alan , rüzgar geçirmez kumaş,nefes alabilen kumaş, sotine kumaş alınır, sotina kumaş,yağmurluk kumaş çeşitleri, su geçirmez yağmurluk kumaş, dağcılık kıyafetleri,kayak kıyafetleri,yağmurluk kumaşları, avcılık kumaşları, sörf kumaşları, yatçılık, bisiklet sporları, Golf sporları ,İşçi kıyafetleri,Sivil savunma Arama ve Kurtarma Kıyafetleri ,Bekçi Polis, Motorize ekip, Kurye kıyafetleri, reflektif şeritli ikaz yelekleri ,

Temsilcisi olduğumuz Kumaşların başlıca kullanım alanları aşağıdaki gibidir.

 Aktif spora yönelik Teknik Kumaşlar : Bu kumaş grubunda daha çok Outdoor kıyafetlerin yapımında kullanılan laminasyonlu Rüzgar geçirmez, yağmur geçirmez,nefes alabilen kumaşlar mevcuttur. Kullanım yerleri Dağcılık, kayak kıyafetleri, her türlü yağmurluk kumaşları, avcılık kumaşları, sörf kumaşları, yatçılık, bisiklet sporları,ve Golf sporları ile ilgili yüksek performans gerektiren kumaşlar gruplarından oluşmaktadır.

 İş Elbiseleri ve Güvenlik Kıyafetleri Kumaşları: Bu kumaş grubunda Dış ortamda, ağır iklim koşullarında çalışan her türlü iş ve Endüstri amaçlı dayanıklı teknik kumaşlar mevcuttur. İşçi kıyafetleri,Sivil savunma Arama ve Kurtarma Kıyafetleri ,Bekçi Polis, Motorize ekip, Kurye kıyafetleri, reflektif şeritli ikaz yelekleri ve kıyafetleri gibi yapımında teknoloji gerektiren teknik performansı üstün kumaşlardır.

Yukarıda sayılan kumaş çeşitlerine ilaveten bunların dikim aşamasında ,dikiş yerlerinin su geçirmezliğini sağlayan 2 ve 3 katlı kaynak bantlarımız da mevcuttur.
Çağımız teknoloji çağı.. Artık yaşamın her safhasında yaşamın kolaylaşmasını sağlayan teknolojik ürünler kullanılmaktadır.

Su Geçirmez Nefes alır kumaşlardan üretilen giysiler sayesinde; giysiler ara katman (membran) ile dikiş yerlerinin kaynak bandı ile yapıştırılmasıyla su geçirmez olup saatlerce yoğun yağmur altında çalışabilirler, soğuk veya sıcak esen rüzgara karşı korunurlar. Aynı zamanda nefes alırabilirliliği sayesinde vücut sıcaklığını korur. Terleme ile oluşan su buharını dışarıya atarak vucudu dengede tutar.

 

2000 yılında Yağmurluk Kumaş Alanlar önderliğinde Montluk Yağmurluk Kumaş Alan olarak temelleri atılan şirketimiz, 2015 yıllında Orhan Ağcabay liderliğinde ticari faaliyetlerine 160 mt2 lik alanında,İstanbul Kumaş Alan Tekstil ismiyle devam etme kararı almıştır. Firmamızın ana faaliyet konusu Yağmurluk Kumaş Alanlar Kıyafetleri kumaşları imalatı, ithalatı ve ticaretidir. Mont için kullanılan hemen hemen tüm Montluk Yağmurluk kumaş çeşitleri stoklarda bulunmakta, Yağmurluk kumaş alanlar, yağmurluk kumaş alınır, yağmurluk kumaş alan yerler, yağmurluk kumaş alan firmalar,aynı zamanda bu ürünlerin yan malzemeleri olan astar, kapitone, polar gibi ürünlerde stoklarda bulunmaktadır. YAĞMURLUK KUMAŞ ALANLAR Ürün yelpazemiz her geçen gün daha çok genişletmektedir. Yarım asırlık tecrübemizle sektörümüzün hizmetindeyiz.Ve tüm yağmurluk kumaş alanlar olarak bütün yağmur çeşiti olan kumaşları alıyoruz bunlar nedir diye düşünenlere yağmurluk kapitone kumaş adımı yapılır, yağmurluk mikro kumaş alımı yapılır, su geçirmez montluk yağmurluk kumaş alanlar İstanbul kumaş alan tekstil firması adına her türlü kumaşlarınız değerinde yerinde nakit olarak alınır

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret95082
Duyurular
Linkler